Plisa zaciemnia od góry i od dołu – plisy okienne Warszawa: producent

Rolety i żaluzje goszczą na polskich oknach już od jakiegoś czasu. Zdążyły już zdobyć szerokie grono zwolenników. Wielu z nich dostrzega jednak pewne mankamenty tego typu rozwiązań aranżacji okna. Wśród uwag często pojawia się opinia, że brakuje w nich funkcji odsłaniania górnej części okna z jednoczesnym zasłonięciem jego dołu. Do tego świetnie nadają się plisy okienne.

Plisy okienne są szczególne przydatne na oknach umieszczonych na niskich kondygnacjach, gdy ciekawscy przechodnie zaglądają do wnętrza. Można zaciągnąć je w dół okna, dzięki czemu lokatorzy odcinają się od niechcianych widzów. Jednocześnie odsłonięta zostaje górna część okna, przez którą do pomieszczenia wpada światło dzienne. Takie rozwiązanie jest praktyczne również w blokowiskach, gdzie okna sąsiednich budynków dzieli niewielka odległość i można zaglądać do mieszkań na przeciwko.

Niemal każdy producent plis okiennych, a Warszawa ma ich wielu, oferuje produkty w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu łatwo dobrać model odpowiedni do każdego okna i pasujący jednocześnie do aranżacji wnętrza. Nie brakuje też ofert dotyczących produkcji pli na indywidualne zamówienie.

Author: factoryapartments.pl